İnce Bir Bel için Karın Germe Estetiği

karıngerme

Bel inceliği, vücudun geri kalanının daha zayıf ve formda görünmesini sağlayan bir etkendir. Beli ince olanların kalçaları daha büyük, göğüsleri daha ön planda ve genel görünümüyle daha seksi oldukları bir gerçektir. Bu nedenle bel inceliği her zaman dikkat edilmesi gereken bir durum olmaktadır. Belini inceltmek isteyenlerin önündeki en büyük engel ise karın bölgesindeki fazla yağlar ve şiş görünen bir karındır.

Bel inceliği için öncelikle karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak ve böylelikle gergin bir karna sahip olmak gerekir. Karın bölgesindeki yağlardan kurtularak gergin bir karna sahip olmayı sağlayan karın germe ameliyatları ile bu bölgenin çok daha ince ve sıkı bir hal alması sağlanmaktadır. Özellikle doğum yapmış kadınların karın bölgelerinde yağların dışında bir de hamilelikten kaynaklanan deri çatlakları oluşmaktadır. Bu oluşumlar kadınları çok rahatsız etse de hamilelik döneminde gerekli tedbirler alınmadığı için oluşan çatlaklardan kurtulmanın ameliyat dışında başka bir çaresi bulunmamaktadır. Karın ve bel bölgesi güzelliği için hamilelik çatlaklarından kurtulmak isteyen bayanların karın germe ameliyatı olması adeta bir zorunluluktur. Karın gerdirme ameliyatlarında göbek deliği ile kasık bölgesi arasındaki çatlak oluşmuş deri tamamen kesilerek alınır. Göbek üstündeki deri aşağıya doğru gerdirilmek suretiyle kasık bölgesiyle birleştirilir. İki derinin birleşme noktasına estetik dikiş atılarak gergin bir karın elde edilir. Dikiş atılan bölge bikini ve külot altında kalacağı için kişinin dış görüntüsüne herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Bel inceliği elde etmek isteyen bayanların ve erkeklerin hem fazla yağlardan kurtulmak, hem de hamilelik çatlaklarından tamamen kurtulmak için karın germe ameliyatları olmaları gerekmektedir. Estetik ameliyatlar sonucunda incecik bir bel ve mükemmel görünen bir karın bölgesi sizleri beklemektedir. Güzellik ve çekicilik herkesin hakkıdır.

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.