KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLAR

Karın germe ameliyatları her geçen gün biraz daha gelişmekte ve yaygın hale gelmektedir. Bombe haline gelmiş olan karın bölgesindeki yağlar kısa süre sonrasında sarkmaya neden oluyor. Sarkmalar giderek hem estetik açısından, hem de sağlık açısından ciddi bir sıkıntı haline geliyor. Tüm bunlardan kurtulmak için daha fazla beklemeden karın ameliyatı olmalıdır. Bu ameliyat endişe edilecek derecede değildir. Aksine sağlığınız ve görüntünüz açısından oldukça önemlidir. Bir an önce ameliyat randevusunu almalı ve üzerinizdeki yükten kurtulmalısınız. Ameliyat olmadan önce tüm tetkikler yapılmalı ve ameliyata uygunluğunuz tespit edilmelidir. Bu ameliyatı olacak kişiler hiçbir şekilde obez olmaz. Obez hastalarında karın germe operasyonu mümkün değildir.

KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLAR
KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLAR

                Ayrıca diyet ve spor yapan kişiler eğer hala karın bölgesinde yağlanma varsa artık rahatlıkla bu operasyonu olmalıdır. Karın germe ameliyatları fiyatlarını araştırdığınız zaman bütçenize uygun olduğunu göreceksiniz. Daha da önemlisi bu ameliyatları yapacak uzmanlar her konuda yardımcı olacaktır. Önemli olan bir an önce karar vermeli ve bu operasyonu gerçekleştirmelidir. Doğum yapmadığı halde karı bölgesinde yağlanma olanlar, estetik bir vücuda sahip olunmasına rağmen sadece karında yağlanmalar meydana gelenler karın germe ameliyatına müsaittir. Eğer daha önce hasta karın kısmında bir ameliyat geçirmişse doktor bunu değerlendirmelidir. Değerlendirme yaptıktan sonra hastanın germe operasyonuna uygun olup olmadığına karar verilmelidir.

                Karın germe operasyonları her geçen gün daha da yaygın bir hale gelmektedir. Karın kısmında fazla sarkma ve yağlanma yoksa göbek deliğini etkilemeyecektir. Ancak aşırı yağlanma, sarkma ve çatlamalar söz konusu ile bazı değişiklikler meydana gelebilir. Elbette bu durum hiçbir şekilde endişeye mahal vermemelidir. Çünkü sarkmış bir karın ile gezmek çok daha endişe vericidir. Hem sağlık, hem de estetik olarak sorun olabilir.