Karın Gerdirme Ameliyatları

                Tıp dünyası her gün bir önceki günden daha ileri gidiyor ve her gün yaşanan gelişmeler insanları hayretler içinde bırakıyor. Tedavilerde ve operasyonlarda gelinen noktalarda çoğu hastalıkların tedavisinde ileri noktalara gelinirken birçok operasyonda da eskiden olduğundan daha başarılı sonuçlar alınıyor. Tıpta yaşanan bu gelişmelerden estetik cerrahisi de nasibini almış durumda. Özellikle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen estetik ameliyatların arasında önemli yer tutan operasyonlardan biri de karın gerdirme operasyonları.

Özellikle otuz yaş üstü bayanlar tarafından tercih edilen karın germe ameliyatlarında bayanların karın bölgelerinde yaşanan deformasyonlar giderilirken aynı zamanda ani ve aşırı kilo alımında karın bölgesinde oluşan çatlaklar da gideriliyor. Yine hızlı kilo kaybında bayanların karın bölgelerinde oluşan gevşeme ve sarkmalarının da giderilebildiği karın gerdirme ameliyatları ile bayanların güzel bir vücut sahibi olmalarına olanak tanınıyor. Ne kadar zayıf olursa olsun ya da ne kadar kilo verirse versin karın bölgesindeki bombelerden kurtulamayan bayanların imdadına yetişen bu operasyonlar sayesinde tüm hanımlar kısa ve zahmetsiz bir operasyon ile hayallerinde vücuda sahip olabiliyorlar.

Bu operasyonların gerçekleştirilmesinden önce hastaların bir takım araştırmalardan geçmesi gerekiyor. Öncelikle tam teşebbüsü bir hastanenin dâhiliye bölümünde kontrollerden geçmesi gereken hastaların ameliyata engel bir rahatsızlığa sahip olup olmadıkları araştırılıyor. Ardından bir psikolog tarafından ruhsal durumları incelenen operasyon adaylarının bir operasyonu kaldırabilecek ruh haline sahip olmadıklarının incelenmesi gerekiyor. Bu şartlar sağlandıktan sonra operasyona girebilecek tüm yetişkin bireylerde ameliyatlardan sonra mayolar ya da iç çamaşırları ile kolaylıkla gizlenebilen ufak bir ameliyat izinden başka bir iz kalmıyor. Çok kısa sürede ve zahmetsiz şekilde hayal ettikleri vücuda sahip olabilen tüm bireyler aynı zamanda gevşemiş karın kaslarının da dikleştiğini ve sıkılaştığını rahatlıkla hissedebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.