KARIN GERME AMELİYATI FİYATLARI

Kilo sorunundan kaynaklı psikolojik sorunlar yaşanıldığını günümüzde artık herkes bilmektedir. Psikolojik sorunlarımı z ile birlikte aslında fiziksel olarak da bizleri etkileyen bu durum, ikinci plana atılacak bir sorun değildir. Bu sebep ile artık günümüzde kilo sorunu yaşayan çoğu kişi karın gerdirme ameliyatı için sıraya girmektedir.

KARIN GERME AMELİYATI FİYATLARI
KARIN GERME AMELİYATI FİYATLARI

Kilolu olmamız, herkes ne kadar kendi ile barışık olursa olsun bizler demoralize eden bir durumdur. Beğenilmeme duygusu, kendinden emin olmama çirkin görünme endişesi günlük hayat sevincimizi yitirmemize ve verimsiz olmamıza neden olmaktadır. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için spor yaparız. Kilo vermek için ne gerekiyor ise yaparız. Ama çoğu zaman başarısız oluruz. İlerleyen tıp bilimi artık bu soruna kesin çözüm sunuyor. Aldığımız kiloları 5 saat içerisinde verebilmekteyiz. Sağlık koşullarının uygun olmaması durumunda riskli durumlara yol açan bu operasyon, bizlere umut vaat ediyor. Ciddi bir operasyon olan karın gerdirme ameliyatı mutlaka alanında tecrübeli ve başarılı cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Günümüzde her alanda olduğu gibi bu alanda da, bu operasyonu yapabildiğini belirten tecrübesiz cerrahlar türemiştir. Karın germe operasyonu, tecrübeli ve başarılı bir cerrah tarafından, tüm sağlık kontrollerimiz tamamlandıktan sonra ve tam bir motivasyon sağlandıktan sonra yapılmalıdır. Operasyonun öncesi de sonrası da çok önemlidir. Kimse biz istemediğimiz sürece bize operasyon yapmaz. Cerrahların başarısı da burada ortaya çıkmaktadır.

Bu operasyonun fiyatları günümüzde 3000 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir. Her kesim için fiyat bakımından uygun olmaması ile bu operasyona karşı çekimser kalınabilinmektedir. Bu sebep ile karın germe ameliyatı fiyatları için mutlaka uzman estetik cerrahımız ile görüşmeliyiz. Operasyonun boyutuna göre fiyatlar değişeceğinden, en kesin bilgiyi cerrahlar verebilmekte ve bizi kesin olarak bilgilendirebilmektedirler.