Karın Germe Ameliyatları ile İlgili Genel Bilgiler

Kişileri estetik açıdan en fazla zorlayan vücut bölgeleri karındır. Karın bölgesinde, zamanla alınan kiloların etkisiyle hem yağlanma, hem deformasyon, hem de kasların özelliklerini kaybetmesi durumu yaşanmaktadır. Bu durum, zamanlar vücudun özelliklerini yitirmesine neden olmaktadır. Özellikle dış görünümüne önem veren, kendisine saygısı olan kişilerde bu durum sakıncalı sonuçlara neden olmaktadır. Önemli psikolojik sıkıntılar yaşayan kişilerin sayısı hiç de az değildir. Oysa kişilerin asla bu duruma katlanmaları gerekmez. Ülkemiz karın germe ameliyatları ile çok başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Karın germe ameliyatı uygulamalarında, hekimler hastanın vücut yapısı ve durumuna göre, kasların birbirine yaklaştırması ve yeniden canlandırılması, fazla derinin toplanmasının yanında, liposuction anlamında yağ alınması işlemlerini başarılı şekilde yapmaktadır. Bu sayede, kişilerin karın bombeleri giderilmekte ve yeniden düz bir karına sahip olmaları sağlanmaktadır. Ülkemizde başarılı sonuçları alınan ameliyatları ünlü kişilerden, sıradan vatandaşlara kadar birçok kişi yaptırmaktadır.

Büyük şehirlerimizde, hem kamu kurumlarında, hem de özel sağlık kurumlarında sizi memnun edecek başarılı estetik cerrahlardan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde, yeniden kaliteli estetik görünümünüze sahip olabilirsiniz. Ameliyat duruma göre, 1,5 ile 4 saat kadar arasında sürmektedir. Süre karın alanındaki sorunun durumuna ve niteliklerine göre belirlenmektedir. Ameliyat öncesinde elbette bazı tetkiklerin yapılması ve önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu özellikleri hekiminiz size bildirecektir. Öte yandan, ameliyat sonrasında korse kullanmanız ve hareketlerinize dikkat etmeniz de önem taşımaktadır. Bu anlamda, sizi kesinlikle zorlamayacak ameliyatları kesinlikle düşünmeli ve karar vermelisiniz. Ekonomik anlamda da sizi zorlamayacak uygulamalardan kesinlikle yararlanmalısınız. Özellikle doğum yapan bayanların vücut deformasyonlarından kurtulması için bu ameliyatlar son derece idealdir. Beyler de lokal yağlanmadan kurtulmak için ameliyatları tercih edebilir.

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.