Karın Germe ile Vücut Estetiğine Kavuşun

Genetik özellikler açısında, bazı bayanların göbek kısmında yağlanma olması görülebilir. Öte yandan, bazı bayanlarda, özellikle sık kilo alma verme durumlarında ve hamilelik süreçlerinde deride çatlakların olması da söz konusu olabilir. Bu anlamda, bayanların psikolojik sıkıntılar yaşaması hatta bikini ya da çamaşır ile dolaşmak istememesi yaşanabilir. Tüm bu sıkıntıları bir kenara bırakarak, karın germe uygulamaları sayesinde yeniden mükemmel bir fiziğe ulaşabilirsiniz.

Karın germe ameliyatlarında mini ve tam karın germe uygulamaları düzenlenmektedir. Karın germe ameliyatı size harika sonuçlar sağlayacaktır. Ameliyat yaklaşık olarak 3 saat kadar sürmektedir. Bu durum tam karın germe uygulamaları için geçerlidir. Bu durumda, karnın tümünde kasların düzelmesi, elastikiyetlerinin sağlanması, durumun gerekmesine göre yağların alınması ve derinin toparlanması söz konusu olmaktadır. Sorun sadece alt karın bölgesinde ise, bu durumda yaklaşık olarak 1,5 saat kadar süren karın germe ameliyatı yapılmaktadır. Bu şekilde, sorun detaylı şekilde giderilmektedir. Ameliyat öncesinde hastaların tetkikleri yapılmaktadır. Temel sağlık sorunları olmayan kişilerin hem bayanların, hem de beylerin ameliyatlardan yararlanması mümkündür.

Ameliyat öncesinde hekim sizi uyaracaktır. Bu şekilde, örneğin bayanların bir sene kadar hamile kalması sakıncalı olacağından bu konuda net karar vermelisiniz. Ayrıca, fazla kilolarınız varsa bunu vermeniz için hekim size diyet programı da önerecektir. Öte yandan, ameliyat diyet ve sporla karın yağlarından kurtulamayanlar için idealdir. Bu şekilde, kısa sürede uygun bir karın bölgesine sahip olabilirsiniz. Çok özel uygulamalar sizleri bekliyor. Ameliyat  sonrasında korse kullanmanız ve hekim tavsiyelerine uymanız yeterlidir. Bu şekilde, etkili sonuçları alabilirsiniz. Ayrıca dikkatli beslenmeye ve ağır egzersizler yapmamaya da dikkat etmelisiniz. Çok başarılı ve kaliteli sonuçları alabilirsiniz. Memnun kalacaksınız.

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.