TAŞ GİBİ VÜCUT

Estetik ameliyatları her geçen gün ülkemizde daha da yaygın bir hale gelmektedir. Ancak karın germe ameliyatları estetiğin çok daha ötesindedir. Sadece düz ve taş gibi karına sahip olmak için yaptırılan bir ameliyat değildir. Estetiğin çok daha ötesinde olan bu ameliyat sağlıklı olmak için önemlidir. Yaş ilerledikçe özellikle kadınlar fazla yağlar genellikle karın bölgesinde birikiyor. Biriken bu yağlar kısa süre sonrasında sarkma ve çatlaklara neden olmaktadır. Sarkmalar vücudun çeşitli bölgelerinde ağrı ve sancılara sebebiyet veriyor. Tüm bunlardan kurtulmak için karın germe operasyonu devreye giriyor. İlk olarak karın bölgesinde oluşan yağlar alınmakta ve daha sonrasında karın bölgesi dikilerek toparlanmaktadır.

TAŞ GİBİ VÜCUT
TAŞ GİBİ VÜCUT

                En önemlisi anne adayları bu ameliyatı olmaktan çekinmektedir. Çünkü karın germe operasyonu olduğun zaman anne olmaya engel gibi bir düşünce ortaya çıkıyor. Aksine karın germe ameliyatı sonrasında anne adayları rahatlıkla anne olabilir. Bundan dolayı hiçbir şekilde beklemeden karın germe ameliyatı fiyatlarını sormalıdır. Her bütçeye uygun olan bu ameliyatlar kısa süre sonrasında vücudunuzun toparlanmasına yardımcı olacaktır. Zımba gibi bir vücuda sahip olacak ve çok daha rahat hissedeceksiniz. Çünkü vücutta meydana gelen fazla kilolar tonlarca ağırlığa neden olmaktadır. Bu yüzden kısa süre içerisinde karın yağlarınızdan kurtulmak ve rahat etmek için ameliyat olmalısınız. Ameliyat sonrasında çok daha huzurlu ve rahat hissetmek için bir an önce adım atmalısınız.

                Karın germe operasyonu için elbette vücudun müsait olması gerekiyor. Kesinlikle ameliyat olacak kişiler obez olmamalıdır. Obez kişilerde karın germe daha büyük sorunlara yol açabilir. Karın bölgesinde sarkma, çatlak ve yağlanma olanlar rahatlıkla tercih edebilir. Spor ve diyet yapan kişilerin karınlarında hala yağlanma varsa rahatlıkla karın germe operasyonu olarak yağlarından kurtulabilir.